ČERVEN

15.06. Jesenice - Pohár - U9, U11, U13 - rozpis

28.06. Poslední školní den

ČERVENEC

 

SRPEN

10. - 18.08. Letní sportovní soustředění

ZÁŘÍ

02.09. První školní den

15.09. Brno - Český pohár - U13, U15 - rozpis

21.09. Mariánské Lázně - U11, U13, U15 - rozpis

21.09. Říčany - U? - rozpis

22.09. Říčany - U? - rozpis

28.09. Prachatice - U9, U11 - rozpis

29.09. MČR Kata - rozpis

ŘÍJEN

12.10. Tábor - U13, U15 - rozpis

12.10. Kralupy - U9, U11 - rozpis

19.10. Mladá Boleslav - Přebor ČR - U13 - rozpis

20.10. Mladá Boleslav - Přebor ČR - U15 - rozpis

26-30.10. Podzimní prázdniny

LISTOPAD

03.11. Brno - Přebor ČR družstev - MU15 - rozpis

09.11. Prachatice - U9, U11, U13, U15 - rozpis

23.11. Domažlice - U9, U11, U13 - rozpis

PROSINEC

01.12. Kaplice - U9, U11, U13 - rozpis

14.12. Blovice - Vánoční turnaj - U9, U11, U13, U15 - rozpis

19.12. Sušice - Vánoční klubové randori

21-05.01. Vánoční prázdniny

 

Již proběhlo...

LEDEN

01-02.01. Vánoční prázdniny

10.01. Železná Ruda - Krajský trénink U15 a U18 (U13) od 17:15 do 19:15

19.01. Beroun - Školení nových pravidel Judo platných od 1.1.2019 - informace

ÚNOR

01.02. Pololetní prázdniny

02-10.02. Jarní prázdniny

09.02. Plzeň - Memoriál V. Beneše - U13, U15, U18 - rozpis

09.02. Plzeň - Krajský trénink - informace

10.02. Plzeň - Krajský trénink - informace

BŘEZEN

02.03. Písek - Randori mláďat - U11 - rozpis u trenéra

09.03. Karlovy Vary - Krajská liga Karlovarského kraje - U9, U11, U13. U15 - rozpis

23.03. Mariánské Lázně - Velká cena - U9, U11, U13, U15 - rozpis

30.03. Sušice - Jarní turnaj mláďat - U9, U11 - rozpis

30.03. Sušice - Seminář - Kime-no-kata - informace

31.03. Sušice - Seminář - Nage-no-kata - informace

DUBEN

06.04. Nepomuk - Jarní turnaj - U9, U11, U13, U15, U18 - rozpis

18-22.04. Velikonoční prázdniny

27.04. Blatná - U11, U13, U15, M18 - rozpis

KVĚTEN

01.05. Svátek práce

18.05. Prachatice - U9, U11, U13, U15 - rozpis1, rozpis2

04.05. Kamenice - U9, U11 - rozpis

08.05. Státní svátek

Věkové kategorie

U9 - mláďata r. 2011 - 2012, U11 - mláďata r. 2009 - 2010, U13 - mladší žáci a žákyně r. 2007 - 2008, U15 - starší žáci a žákyně r. 2005 - 2006, U18 - dorostenci a dorostenky r. 2002 - 2004, U21 - junioři a juniorky r. 1999 - 2001, U23 - muži a ženy do 23 let, M - muži, W - ženy

Podmínky startu v soutěžích

U9, U11 - roční příprava, 6/5. kyu (bílo-žlutý pás)

U13 a starší - 6/5. kyu (bílo-žlutý pás), na vyšších soutěžích 5. kyu (žlutý pás)

PROSINEC

01.12. Kaplice - U9, U11, U13 - rozpis

15.12. Blovice - Vánoční turnaj - U9, U11, U13, U15 - rozpis

22-31.12. Vánoční prázdniny

 

JIŽ PROBĚHLO

LEDEN

21.01. Benešov - Seminář rozhodčích a trenérů

ÚNOR

03.02. Benešov - Memoriál Antonína Tichého - U9, U11, U13, U15 - rozpis

04.02. Plzeň - Školení trenérů

06.02. Sušice KINO - Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Klatovy za rok 2017 - volný vstup!

10.02. Kaplice - Čoko turnaj - U9, U11, U13 - rozpis

17.02. Ostrava - Český pohár 1 - MU13, MU15, - rozpis

BŘEZEN

10-18.03. Jarní prázdniny

24.03. Mariánské Lázně - U9, U11, U13, U15 - rozpis

DUBEN

07.04. Písek - Turnaj mláďat - U11 - rozpis

14.04. Cheb - rozpis

21.04. Nepomuk - Jarní turnaj - U9, U11, U13, U15 - rozpis

28.04. Blatná - Velká cena - U11, M13, M15 - rozpis

KVĚTEN

03.05. Trénink KSJu

ČERVEN

02.06. Plzeň - Krajský přebor mladších žáků a Krajská soutěž starších žáků - MU13, MU15 - rozpis

02.06. Tábor - Velká cena - U9, U11 - rozpis

07.06. Trénink KSJu

09.06. Sušice - 2. Judo Kata - rozpis

16.06. České Budějovice - U9, U11, U13 - rozpis

ČERVEN

30.06. Berlin seminář Kata - Kime-no-kata

ČERVENEC

 01.07 Berlin seminář Kata - Nage-no-kata

SRPEN

12.08. - 19.08. Letní sportovní soustředění

ZÁŘÍ

06.09. Trénink KSJu

08.09. Plzeň - Krajský přebor mladších a starších žáků - MU13, MU15 - rozpis

16.09. Brno - Český pohár 4 - U13, U15 - rozpis

22.09. Říčany Cup - U9, U11 - rozpis

29.09. Prachatice - U9, U11 - rozpis

ŘÍJEN

04.10. Trénink KSJu

06.10. Teplice - Český pohár 5 - U13, U15 - rozpis

13.10. Tábor - U13, U15 - rozpis

13.10. Kralupy - U9, U11 - rozpis

27-30.10. Podzimní prázdniny

LISTOPAD

01.11. Trénink KSJu

02-04.10. Teplice - tréninkový sraz dospělých

10.11. Prachatice - U9, U11, U13, U15 - rozpis U9, U11, rozpis U13, U15

24.11. Domažlice - U9, U11, U13 - rozpis